Статті

11.Тра.2019

Розвиваємо пальчики – стимулюємо мовний розвиток. Взаємозв’язок дрібної моторики і мовного розвитку відомий вже давно. Ще наші прапрабабусі використовували у вихованні дітей гри типу «Ладушки» і «Сорока кашу варила». Пам’ятайте, що, розвиваючи рібну моторику, Ви не тільки простимулюєте розвиток своєї дитини вперед, але і зможете швидше подолати відхилення, що виникли в мовному розвитку дитини. Які … Продовжити читання “Розвиваємо пальчики”

Детальніше
18.Чер.2018

Літню роботу з дітьми в дошкільномузакладіприйнятоназиватиоздоровчою.Цимвизначаєтьсяїїосновна мета і завдання. Важливовсесторонньовикористатисприятливі для зміцненняздоров’ядітейумовилітнього часу і домогтися того, щобкожнадитиназміцніла і загартувалася. Успіхлітньоїроботивизначається перш за все тим, наскількисвоєчаснопідготувався до неїколективдошкільного закладу. Дужеважливо при підготовці до літаз’ясувати, хтоізвихованцівпроведе все літочичастинуйого разом зісвоїми батьками і не буде тимчасововідвідувати дитячий садок. Літнєоздоровленняпередбачаєвнесеннязмін у режим дня дітей, а саме: максимальнеперебуваннядітей на свіжомуповітрі, … Продовжити читання “Організація літнього оздоровлення дітей”

Детальніше
11.Чер.2018

  Продовжувати роботу по оптимізації інклюзивної освіти, та організація корекційно-розвиткової роботи з дітьми дошкільного віку з особливими освітніми потребами в дошкільному навчальному закладі. Мовленнєва діяльність, як засіб формування творчої особистості дитини дошкільного віку. Забезпечення наступності щодо змісту дошкільної і початкової освіти у світлі вимог Базового компоненту дошкільної освіти та Державного стандарту початкової освіти у світлі … Продовжити читання “Завдання Житомирського дошкільного навчального закладу № 45 на 2018-2019 навчальний рік.”

Детальніше
08.Чер.2018

День тижня    від 5 до 7 років від 4 -5 років від 3 до 4 років День Пальчиків Понеділок 1.    Мозаїка; 2.    Вчимось зав’язувати шнурки; 3.    Ліпка тіста та пластиліну. 1.      Масаж пальчиків; 2.      Мозаїка; 3.      Пластилін; 4.      Ігри в піску; 5.      Перебирання круп; 1.    Прищепки; 2.    Створення намиста; 3.    Перебирання круп; Математичний день … Продовжити читання “Графік роботи батьків з дітьми на літо!”

Детальніше
08.Чер.2018

  1.Який настрій переважає у дитини останнім часом ? – Бадьорий, урівноважений – 3 бали – Нестійкий – 2 бали – Пригнічений -1 бал    2.Як Ваша дитина засинає? – Швидко, спокійно – 3 бали – Довго не засинає – 2 бали – Неспокійно – 1 бал        3.Чи Використовуєте Ви додаткову дію, щоб покласти дитину … Продовжити читання “ТЕСТ «Чи готова ваша дитина до вступу в ДНЗ?»”

Детальніше
error: Контент захищено від копіювання!