Статті

05.Чер.2020

Найкращий час для оздоровлення дітей – літо. Літній період найблагодатніший для фізичного розвитку дітей. Саме влітку такі природні фактори, як сонце, повітря та вода найефективніше впливають на організм дітей та зміцнюють їх імунітет. Вихователі використовують усі можливості природного середовища. Всі заняття проводяться на свіжому повітрі, у природничих куточках, на травичці. Діти полюбляють казкотерапію, пальчикові ігри на … Продовжити читання “Літній оздоровчий період”

Детальніше
10.Бер.2020

Пам’ятка для населення, як убезпечити себе від зараження коронавірусом!!!   Ретельно і часто мийте руки з милом чи обробляйте їх антисептиком. тривалість процедури — 20–40 с; вода має бути теплою (комфортної температури), а не холодною чи гарячою; обов’язкова процедура, якщо руки видимо забруднені, після приходу з вулиці, перед прийомом їжі, після відвідування туалету, якщо відсутній … Продовжити читання “Інформаційна довідка для проведення роз’яснювальної роботи щодо запобіганню поширенню коронавірусу”

Детальніше
11.Тра.2019

Розвиваємо пальчики – стимулюємо мовний розвиток. Взаємозв’язок дрібної моторики і мовного розвитку відомий вже давно. Ще наші прапрабабусі використовували у вихованні дітей гри типу «Ладушки» і «Сорока кашу варила». Пам’ятайте, що, розвиваючи рібну моторику, Ви не тільки простимулюєте розвиток своєї дитини вперед, але і зможете швидше подолати відхилення, що виникли в мовному розвитку дитини. Які … Продовжити читання “Розвиваємо пальчики”

Детальніше
18.Чер.2018

Літню роботу з дітьми в дошкільномузакладіприйнятоназиватиоздоровчою.Цимвизначаєтьсяїїосновна мета і завдання. Важливовсесторонньовикористатисприятливі для зміцненняздоров’ядітейумовилітнього часу і домогтися того, щобкожнадитиназміцніла і загартувалася. Успіхлітньоїроботивизначається перш за все тим, наскількисвоєчаснопідготувався до неїколективдошкільного закладу. Дужеважливо при підготовці до літаз’ясувати, хтоізвихованцівпроведе все літочичастинуйого разом зісвоїми батьками і не буде тимчасововідвідувати дитячий садок. Літнєоздоровленняпередбачаєвнесеннязмін у режим дня дітей, а саме: максимальнеперебуваннядітей на свіжомуповітрі, … Продовжити читання “Організація літнього оздоровлення дітей”

Детальніше
11.Чер.2018

  Продовжувати роботу по оптимізації інклюзивної освіти, та організація корекційно-розвиткової роботи з дітьми дошкільного віку з особливими освітніми потребами в дошкільному навчальному закладі. Мовленнєва діяльність, як засіб формування творчої особистості дитини дошкільного віку. Забезпечення наступності щодо змісту дошкільної і початкової освіти у світлі вимог Базового компоненту дошкільної освіти та Державного стандарту початкової освіти у світлі … Продовжити читання “Завдання Житомирського дошкільного навчального закладу № 45 на 2018-2019 навчальний рік.”

Детальніше
error: Контент захищено від копіювання!