Булінг

27.Кві.2021

На виконання Закону України «Про охорону дитинства», листа управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації від 14.04.2021 №844-2/3-21 та з метою якісного реагування на порушення прав та свобод дитини, надаємо інформацію з контактами уповноважених органів серед учасників освітнього процесу закладів освіти:     

Детальніше
02.Вер.2020

ПОРЯДОК   подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в навчальному закладі Загальні питання  Цей Порядок розроблено відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)». Цей Порядок визначає процедуру подання та розгляду заяв про випадки булінгу (цькуванню). Заявниками можуть бути здобувачі освіти, їх батьки/законні представники, … Продовжити читання “Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу”

Детальніше
02.Вер.2020

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу в ЖДНЗ № 45   № з/п Заходи Термін виконання Відповідальні 1 Оновлення та опрацювання  нормативно-правових документів, що забезпечують запобігання та протидію булінгу постійно Вихователь-методист 2 Створення безпечного освітнього середовища в ЖДНЗ № 45 вільного від насильства та булінгу (цькування) постійно Вихователь-методист, практичний психолог, педагоги 3 Надання … Продовжити читання “План протидії булінгу в ЖДНЗ № 45”

Детальніше
28.Сер.2020

Розвиваюча програма для дітей старшого дошкільного на розвиток комунікативної сфери, подолання ба`єрів спілкування, агресивного поводження, розвиток дружньої взаємодії. ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА Мета програми: стимулювання у дітей дошкільного віку інтересу до самопізнання внутрішнього емоційного світу з подальшою проекцією на взаємодію з однолітками. Мета занять: Розвиток комунікативних здібностей і соці­ального пристосовування дітей. Підвищення згуртованості групи. Розкриття внутрішнього світу … Продовжити читання “Розвиваюча програма для дітей старшого дошкільного віку на подолання агресії”

Детальніше
28.Сер.2020

Порядок реагування на випадки булінгу (цькування) в закладі освіти   1. При встановленні факту або підозрі на наявність булінгу (цькування)  батьки, законні представники дитини, вихователь, сама дитина або інші учасники освітнього процесу повідомляють про це адміністрацію закладу освіти. 2. Керівник закладу освіти отримавши заяву про випадок боулінгу (цькування) невідкладно реагує на представлені факти: 2.1. Приймає рішення … Продовжити читання “Стоп булінг!!!”

Детальніше
error: Контент захищено від копіювання!