Медицина

18.Чер.2018

Літню роботу з дітьми в дошкільномузакладіприйнятоназиватиоздоровчою.Цимвизначаєтьсяїїосновна мета і завдання. Важливовсесторонньовикористатисприятливі для зміцненняздоров’ядітейумовилітнього часу і домогтися того, щобкожнадитиназміцніла і загартувалася. Успіхлітньоїроботивизначається перш за все тим, наскількисвоєчаснопідготувався до неїколективдошкільного закладу. Дужеважливо при підготовці до літаз’ясувати, хтоізвихованцівпроведе все літочичастинуйого разом зісвоїми батьками і не буде тимчасововідвідувати дитячий садок. Літнєоздоровленняпередбачаєвнесеннязмін у режим дня дітей, а саме: максимальнеперебуваннядітей на свіжомуповітрі, … Продовжити читання “Організація літнього оздоровлення дітей”

Детальніше
03.Кві.2018

Педикульоз у дітей і дорослих – вельми неприємна хвороба; вона досить часто дає про себе знати, її спалахи частішають в осінній період, коли діти повертаються з місць масового відпочинку. Її вважають захворюванням, яке виникає внаслідок недотримання санітарних норм, однак ніхто не застрахований від появи педикульозу. Про його профілактику і лікування ви можете дізнатися на цій … Продовжити читання “Про педикульоз у дітей і дорослих”

Детальніше
03.Кві.2018

В Україні триває спалах кору – одного з найбільш заразних захворювань, відомих у світі. За 2017 рік зафіксовано 4782 випадки захворювання на кір. Ліків від кору не існує, єдиний надійний метод профілактики захворювання — вакцинація.  Як передається вірус кору? Morbillivirus — вірус кору — надзвичайно заразний, він швидко передається від хворої людини до здорової повітряно-крапельним шляхом, … Продовжити читання “Спалах кору в Україні: що треба знати про хворобу”

Детальніше
error: Контент захищено від копіювання!