Методична робота

05.Чер.2020

Найкращий час для оздоровлення дітей – літо. Літній період найблагодатніший для фізичного розвитку дітей. Саме влітку такі природні фактори, як сонце, повітря та вода найефективніше впливають на організм дітей та зміцнюють їх імунітет. Вихователі використовують усі можливості природного середовища. Всі заняття проводяться на свіжому повітрі, у природничих куточках, на травичці. Діти полюбляють казкотерапію, пальчикові ігри на … Продовжити читання “Літній оздоровчий період”

Детальніше
11.Чер.2018

  Продовжувати роботу по оптимізації інклюзивної освіти, та організація корекційно-розвиткової роботи з дітьми дошкільного віку з особливими освітніми потребами в дошкільному навчальному закладі. Мовленнєва діяльність, як засіб формування творчої особистості дитини дошкільного віку. Забезпечення наступності щодо змісту дошкільної і початкової освіти у світлі вимог Базового компоненту дошкільної освіти та Державного стандарту початкової освіти у світлі … Продовжити читання “Завдання Житомирського дошкільного навчального закладу № 45 на 2018-2019 навчальний рік.”

Детальніше
03.Кві.2018

«Той, хто забув колиску, з якої піднявся, щоб піти по землі, хто байдужий до матері, що вигодувала та виховала його, не здатен переживати високі патріотичні почуття»  В.О.Сухомлинський.  Нині, як ніколи, нація усвідомлює доленосну ідею, що міць, сила і стійкість держави залежать не лише від її матеріально-економічної потужності, а й від рівня духовної самосвідомості народу.  Дошкільний вік як … Продовжити читання “Виховуємо патріотів”

Детальніше
03.Кві.2018

Діяльність дошкільного навчального закладу регламентують Положення про дошкільний навчальний заклад, Типове Положення про атестацію педагогічних працівників та інструктивно-методичні листи, зміст яких стосується організації роботи з дітьми старшого дошкільного віку, які не відвідують дошкільні навчальні заклади, планування освітнього процесу; організації фізкультурно-оздоровчої роботи; організації та змісту навчально-виховного процесу в дошкільних навчальних закладах тощо.         Основним … Продовжити читання “Програмно-методичне забезпечення”

Детальніше
error: Контент захищено від копіювання!