Музичний керівник

17.Лип.2020

Музична казка – це яскравий емоційний виклад казкових подій за допомогою музики та співу героїв. Музичні казки класифікують: аудіо- форматі відео-форматі (художній фільм) музичних вистав казка- балет опера-казка та інші. Казка – це світ фантазії, переплетений з реальністю і щоб зрозуміти казку, потрібно вміти фантазувати, уявляти. Для того, щоб розгадати будь-яку музику, теж потрібна фантазія … Продовжити читання “Вивчаємо музичні казки всією сім’єю”

Детальніше
12.Вер.2019

Пам’ятка: Спонукайте дитину пізнавати навколишній світ. Ненавязливо підтримуйте прагнення дитини до творчості. Відповідайте на численні дитячі запитання. Знаходьте слова підтримки щодо творчих пошуків  дитини. Ставтеся до творчих пошуків дитини з симпатією  теплотою. У жодному разі не оцінюйте творчість дитини негативно. Щиро співчувайте невдачам дитини. Будьте терплячі щодо «дивних» творчих ідей  дитини.                                                           Що таке дитяча творчість?Це … Продовжити читання “Творча дитина (консультація для батьків)”

Детальніше
03.Кві.2018

Діти повинні жити у світі краси, музики, гри, казки, малюнка, фантазії та творчості В. Сухомлинський         Сьогодні, коли питання відродження духовності і моральності суспільства стоять надзвичайно гостро, особливе місце у системі національної освіти посідає художньо-естетична освіта – потужний засіб впливу на процес саморозвитку особистості.         Художньо-естетична освіта розпочинається в дошкільному віці, що обумовлено у Базовому … Продовжити читання “Діти повинні жити у світі краси, музики, гри, казки, малюнка, фантазії та творчості”

Детальніше
error: Контент захищено від копіювання!