Психолог

08.Чер.2018

День тижня    від 5 до 7 років від 4 -5 років від 3 до 4 років День Пальчиків Понеділок 1.    Мозаїка; 2.    Вчимось зав’язувати шнурки; 3.    Ліпка тіста та пластиліну. 1.      Масаж пальчиків; 2.      Мозаїка; 3.      Пластилін; 4.      Ігри в піску; 5.      Перебирання круп; 1.    Прищепки; 2.    Створення намиста; 3.    Перебирання круп; Математичний день … Продовжити читання “Графік роботи батьків з дітьми на літо!”

Детальніше
08.Чер.2018

  1.Який настрій переважає у дитини останнім часом ? – Бадьорий, урівноважений – 3 бали – Нестійкий – 2 бали – Пригнічений -1 бал    2.Як Ваша дитина засинає? – Швидко, спокійно – 3 бали – Довго не засинає – 2 бали – Неспокійно – 1 бал        3.Чи Використовуєте Ви додаткову дію, щоб покласти дитину … Продовжити читання “ТЕСТ «Чи готова ваша дитина до вступу в ДНЗ?»”

Детальніше
03.Кві.2018

Поради батькам Всі, хто хоч би раз стикався з дитячою істерикою, знають, як відчуває себе після цього будь-яка мама: вона почуває себе так, ніби дві доби підряд, не розгинаючи спини, вибирала в полі картоплю. А вже якщо сцена розгортається на очах чесної публіки… Найскладніше в такій ситуації – зберегти спокій. Але, як не дивно, для … Продовжити читання “Дитячі істерики”

Детальніше
03.Кві.2018

Психологічний супровід ЖДНЗ №45 здійснює практичний психолог – Галета Олена Віталїівна Напевно, немає батьків, які б не хотіли, щоб цей етап пройшов легко, спокійно, щоб малюк з задоволенням і без криків відразу ж пішов до дитсадка. Але так буває досить рідко. Частіше діти перших кілька днів чи тижнів плачуть, не хочуть відпускати маму. І в … Продовжити читання “Адаптація дитини до дитячого садочка. Правила для батьків”

Детальніше
error: Контент захищено від копіювання!