Психолог

27.Кві.2021

На виконання Закону України «Про охорону дитинства», листа управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації від 14.04.2021 №844-2/3-21 та з метою якісного реагування на порушення прав та свобод дитини, надаємо інформацію з контактами уповноважених органів серед учасників освітнього процесу закладів освіти:     

Детальніше
25.Лис.2020

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ Окрім їжі дитина потребує доброти, сердечності, безпечного спокою та батьківського тепла. Проявляйте великодушність: дозвольте дитині втішатися свої­ми замислами та фантазіями. Заохочуйте рухову активність дитини: хай вона в міру своїх сил сідає, підводиться, ходить, бігає, стрибає тощо. Дайте можливість дитині звертатися до вас із численними за­питаннями й отримувати на них чесні відповіді, а … Продовжити читання “Подаруйте дитині любов та піклування!”

Детальніше
16.Лип.2020

Багато батьків пам’ятають той чудовий момент, коли дитина хотіла у всьому допомогти мамі. З дітьми зазвичай це трапляється у віці приблизно від двох до трьох років. Мити підлогу? Чудово! Дайте мені швидше ганчірку! Пилососити? Здорово! Я кататиму пилосос! Прати білизну? Ура! Я складатиму її в машинку… Проте як показує практика, з роками цей дитячий ентузіазм … Продовжити читання “Як делегувати дитині домашні обов’язки? (рекомендації для батьків)”

Детальніше
08.Чер.2018

День тижня    від 5 до 7 років від 4 -5 років від 3 до 4 років День Пальчиків Понеділок 1.    Мозаїка; 2.    Вчимось зав’язувати шнурки; 3.    Ліпка тіста та пластиліну. 1.      Масаж пальчиків; 2.      Мозаїка; 3.      Пластилін; 4.      Ігри в піску; 5.      Перебирання круп; 1.    Прищепки; 2.    Створення намиста; 3.    Перебирання круп; Математичний день … Продовжити читання “Графік роботи батьків з дітьми на літо!”

Детальніше
08.Чер.2018

  1.Який настрій переважає у дитини останнім часом ? – Бадьорий, урівноважений – 3 бали – Нестійкий – 2 бали – Пригнічений -1 бал    2.Як Ваша дитина засинає? – Швидко, спокійно – 3 бали – Довго не засинає – 2 бали – Неспокійно – 1 бал        3.Чи Використовуєте Ви додаткову дію, щоб покласти дитину … Продовжити читання “ТЕСТ «Чи готова ваша дитина до вступу в ДНЗ?»”

Детальніше
error: Контент захищено від копіювання!