Батькам

08.Жов.2018

Порядок оплати за харчування дитини в ДНЗ  оплата вноситься в банк по квитанції до 15 числа за місяць на перед; перерахування оплаченої квитанції з причин хвороби дитини здійснюється у наступному місяці; батьки пред’являють оплачену квитанцію вихователю; пільгова оплата за дошкільний заклад надається після подачі завідувачу дошкільного закладу відповідних документів на льготу. Перерахунок відбувається з моменту … Продовжити читання “Порядок оплати за харчування дитини в ДНЗ”

Детальніше
28.Вер.2018

Перелік документів для прийому дитини до ДНЗ   Прийом дітей до дошкільного освітнього закладу здійснює керівник протягом календарного року на підставі таких документів, як: заява батьків про приймання медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати ЗДО довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення свідоцтво про народження. Клінічний протокол Оскільки до закладів … Продовжити читання “Перелік документів для прийому дитини до ДНЗ”

Детальніше
28.Вер.2018

Для зарахуванння дитини в ЖДНЗ № 45 необхідно: Зареєструватись на сайті reg.isuo.org. і подати заявку для постановки дитини в чергу. Щоб поставити заявку в чергу, необхідно прикріпити скановані документи або надати їх відповідальній особі в ЗДО № 45 (м. Житомир, вул. Трипільська 14-а): оригінал і копію свідоцтва про народження дитини (якщо при подачі заявки не … Продовжити читання “Пам’ятка для батьків при зарахуванні дитини до Житомирського дошкільного навчального закладу №45”

Детальніше
error: Контент захищено від копіювання!