Батькам

20.Лис.2020

Шановні батьки! Ми продовжуємо працювати в умовах адаптивного карантину. 1 Перш ніж привести дитину до дошкільного навчального закладу, будь ласка, зверніть увагу на стан її здоров’я. За найменших підозр у дитини та членів усієї родини захворювань (ГРВІ, нежить, підвищення температури, тощо), необхідно звернутися до сімейного лікаря та обовязково попередити вихователя чи медичного працівника закладу та … Продовжити читання “Пам’ятка для батьків, діти яких відвідують ЖДНЗ № 45 в умовах адаптивного карантину!!!”

Детальніше
27.Вер.2020

Встановлення вартості харчування дітей дошкільного віку з 01.01.2020 року визначено рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради Про внесення змін від 05.02.2020 року №108 до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 17.12.2019  №1368 “Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань” Вартість харчування дітей в закладах дошкільної освіти з 01.01.2020 року: Категорія дітей … Продовжити читання “Організація харчуння для вихованців ЖДНЗ № 45”

Детальніше
03.Вер.2020

Пандемія коронавірусу — серйозне випробування для всього світу. І однією з найбільш вразливих частин населення у цій ситуації є діти. Вони стали заручниками незвичних та незрозумілих для них обставин. Змінилися їхні щоденні ритуали та розпорядок дня. Пояснити ситуацію та заспокоїти дітлахів покликана книжка, що вийшла 7 квітня у британському видавництві Nosy Crow https://artbooks.ua/coronavirus    

Детальніше
28.Сер.2020

Порядок реагування на випадки булінгу (цькування) в закладі освіти   1. При встановленні факту або підозрі на наявність булінгу (цькування)  батьки, законні представники дитини, вихователь, сама дитина або інші учасники освітнього процесу повідомляють про це адміністрацію закладу освіти. 2. Керівник закладу освіти отримавши заяву про випадок боулінгу (цькування) невідкладно реагує на представлені факти: 2.1. Приймає рішення … Продовжити читання “Стоп булінг!!!”

Детальніше
20.Лип.2020

  Загальниі поради  і застереження батькам щодо мовленнєвого розвитку дітей Уважно ставтеся до занять вашої дитини. Ваша відповідь на запитання має бути чіткою, доступною та зрозумілою для малюка. Спонукайте дитину до запитань. Якомога більше розмовляйте з дитиною. Систематично проводьте ігри в слова «Хто більше знає слів?», «Назви який…», «Скажи, як…», «Що означає слово?», «Скажи, коли … Продовжити читання “ПОРАДИ БАТЬКАМ ЩОДО МОВЛЕННЄВОГО РОЗВИТКУ ДІТЕЙ”

Детальніше
error: Контент захищено від копіювання!