Літній оздоровчий період 2020 рік

05.Чер.2020
Літній оздоровчий період 2020 рік

Найкращий час для оздоровлення дітей – літо. Літній період найблагодатніший для фізичного розвитку дітей. Саме влітку такі природні фактори, як сонце, повітря та вода найефективніше впливають на організм дітей та зміцнюють їх імунітет. Вихователі використовують усі можливості природного середовища. Всі заняття проводяться на свіжому повітрі, у природничих куточках, на травичці. Діти полюбляють казкотерапію, пальчикові ігри на свіжому повітрі. Тому діяльність нашого дошкільного навчального закладу у літній період спрямована на організацію змістовного різноманітного буття з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього відпочинку, закріплення та розширення запасу набутих упродовж навчального року знань, вмінь та навичок через різні види діяльності: рухової, ігрової, пізнавальної, художньої тощо. 

Саме тому колектив ЖДНЗ № 45 поставив перед собою на літній оздоровчий період у 2020 році наступні завдання:

1.Реалізація системи заходів, направлених на оздоровлення і фізичний розвиток дітей, їх моральне виховання, розвиток допитливості і пізнавальної активності, формування культурно-гігієнічних і трудових навиків.

3. Продовжувати формування базових якостей особистості (працелюбність, самостійність, відповідальність) шляхом залучення дошільників до праці в природі.

4.Створюної атьків і дошкільного закладу по зміцненню психічного та фізичного здоров’я дошкільників, забезпечуючи психологічний комфорт та безпечне перебування дитини в дошкільному закладі.

.

 

Галерея зображень
error: Контент захищено від копіювання!