Новини

11.Січ.2020

11 cічня 2020 року з метою профілактики та попередження дорожньо-транспортного травматизму дошкільний навчальний заклад № 45 відвідали працівники патрульної поліції м.Житомир. Поліцейські провели з вихованцями закладу бесіду на тему «Безпека на дорозі – безпека життя». Окрім цього, гості розповіли дітям про правила дорожнього руху. Юні учасники дорожнього руху з радістю спілкувались з поліціантами та демонстрували … Продовжити читання “У ЖДНЗ № 45 завітала патрульна поліція м.Житомир”

Детальніше
20.Гру.2019

Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая. Святий Миколай першим приходить до нас – зі святом милосердя та добра, як же приємно дарувати, турбуватися про всіх, кого любиш. Діти шалено люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівності, … Продовжити читання “Святий Миколай до нас в гості завітай!”

Детальніше
17.Гру.2019

Кожна нація, кожен народ має свої звичаї, що вироблялися протягом багатьох століть і освячені віками. Звичаї народу – це ті прикмети, за якими розпізнається народ не тільки в сучасному, а і в його історичному минулому. Дотримуватись звичаїв свого народу, оберігати їх – означає поважати пам’ять наших предків. Вже стало традицією святкування Святого Андрія Первозванного та … Продовжити читання “Андріївські вечорниці в ЖДНЗ № 45”

Детальніше
25.Лис.2019

22.11.2019 року на базі ЖДНЗ № 45 було проведено методичне об’єднання для вчителів-логопедів Богунського району міста Житомира на тему ” Взаємозв’язок всіх учасників освітнього процесу в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах сучасних викликів”.Під час заходу вчитель-логопед Рогоза Наталія Василівна, вчитель-дефектолог Кашинська Галина Василівна, практичний психолог Молойко Юлія Анатоліївна, асистент вихователя Устимович … Продовжити читання “Ділимося досвідом з колегами”

Детальніше
12.Вер.2019

Пам’ятка: Спонукайте дитину пізнавати навколишній світ. Ненавязливо підтримуйте прагнення дитини до творчості. Відповідайте на численні дитячі запитання. Знаходьте слова підтримки щодо творчих пошуків  дитини. Ставтеся до творчих пошуків дитини з симпатією  теплотою. У жодному разі не оцінюйте творчість дитини негативно. Щиро співчувайте невдачам дитини. Будьте терплячі щодо «дивних» творчих ідей  дитини.                                                           Що таке дитяча творчість?Це … Продовжити читання “Творча дитина (консультація для батьків)”

Детальніше
error: Контент захищено від копіювання!