Новини

08.Вер.2020

В Україні 29 серпня відзначають День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. В ЖДНЗ № 45 07.09.2020 року був організований та проведений тематичний день приурочений памяті та вшануванню наших героїв. Під час спілкування з вихованцями вихователі вели розмову про наших героїв-сучасників. Серед батьків наших вихованців є чимало воїнів … Продовжити читання “День пам’яті захисників України”

Детальніше
21.Тра.2020

Шановні батьки!Уряд проінформував громадськість про продовження карантину в Україні до 22 червня 2020 року, але з послабленнями та про можливість поетапного відновлення роботи закладів дошкільної освіти за умови покращення епідситуації в конкретно взятому регіоні. Для безпечного перебування дітей в дошкільному закладі має бути забезпечено проведення підготовчої роботи, що направлена на виконання рекомендацій щодо організації протиепідемічних … Продовжити читання “Інформація до відома батьків!!!”

Детальніше
11.Січ.2020

11 cічня 2020 року з метою профілактики та попередження дорожньо-транспортного травматизму дошкільний навчальний заклад № 45 відвідали працівники патрульної поліції м.Житомир. Поліцейські провели з вихованцями закладу бесіду на тему «Безпека на дорозі – безпека життя». Окрім цього, гості розповіли дітям про правила дорожнього руху. Юні учасники дорожнього руху з радістю спілкувались з поліціантами та демонстрували … Продовжити читання “У ЖДНЗ № 45 завітала патрульна поліція м.Житомир”

Детальніше
20.Гру.2019

Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая. Святий Миколай першим приходить до нас – зі святом милосердя та добра, як же приємно дарувати, турбуватися про всіх, кого любиш. Діти шалено люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівності, … Продовжити читання “Святий Миколай до нас в гості завітай!”

Детальніше
17.Гру.2019

Кожна нація, кожен народ має свої звичаї, що вироблялися протягом багатьох століть і освячені віками. Звичаї народу – це ті прикмети, за якими розпізнається народ не тільки в сучасному, а і в його історичному минулому. Дотримуватись звичаїв свого народу, оберігати їх – означає поважати пам’ять наших предків. Вже стало традицією святкування Святого Андрія Первозванного та … Продовжити читання “Андріївські вечорниці в ЖДНЗ № 45”

Детальніше
error: Контент захищено від копіювання!