Пам’ятка для батьків при зарахуванні дитини до Житомирського дошкільного навчального закладу №45

28.Вер.2018
Пам’ятка для батьків при зарахуванні дитини до Житомирського дошкільного навчального закладу №45

Для зарахуванння дитини в ЖДНЗ № 45 необхідно:

 1. Зареєструватись на сайті reg.isuo.org. і подати заявку для постановки дитини в чергу.
 2. Щоб поставити заявку в чергу, необхідно прикріпити скановані документи або надати їх відповідальній особі в ЗДО № 45 (м. Житомир, вул. Трипільська 14-а):
 • оригінал і копію свідоцтва про народження дитини (якщо при подачі заявки не були прикріплені електронні копії);
 • за наявності пільги – документ, який це засвідчує.
 1. Отримати повідомлення на електронну пошту про те, що заявка отримала статус «Прийнята» протягом 10 днів (якщо в заявці вказана електронна адреса).
 2. Періодично відслідковувати заявку в черзі на сайті reg.isuo.org або у вихователя-методиста закладу. Під час формування груп за основу береться вік дитини станом на 01 вересня.
 3. Отримавши повідомлення на електронну пошту про те, що за Вашою заявкою видано направлення, звернутися до вихователя-методиста закладу.

Примітка: якщо Ви з якихось причин виявили бажання змінити дошкільний навчальний заклад, то не видаляйте раніше створену заявку, а просто, зайшовши в особистий кабінет на сайті reg.isuo.org внесіть правки у розділ навчальний заклад, або зверніться за допомогою у вирішенні цього питання до вихователя-методиста нашого закладу. При переводі дата реєстрації заявки зберігається.

Дитина, яка проживає за межами м.Житомира може бути зарахована до ЗДО №45 за умов:

 • 100% забезпечення місцями дітей-жителів міста;
 • перерахуванні повної вартості утримання дитини міському управлінню освіти сільською радою, на території якої дитина проживає.

Дитина, яка не зареєстрована в Житомирі, але фактично проживає в місті, може бути зарахована  за умови пред’явлення завідувачу або відповідальній особі  (вихователю-методисту) оригіналу та копії титульної сторінки медичної картки дитини з міської дитячої поліклініки, в якій обслуговується.

Держава гарантує пільги  в першочечерговому зарахуванні дитини до дошкільного навчального закладу таким категоріям осіб:

 • дітям військовослужбовців і учасників АТО (першочергово). Згідно Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/201 1-12/page2)

 • дітям учасників ліквідаціїаваріїна ЧАЕС. Згідно Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»
error: Контент захищено від копіювання!