Святий Миколай до нас в гості завітай!

20.Гру.2019
Святий Миколай до нас в гості завітай!

Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая. Святий Миколай першим приходить до нас – зі святом милосердя та добра, як же приємно дарувати, турбуватися про всіх, кого любиш. Діти шалено люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Але не тільки діти радіють цьому святу – кожен із нас вірить в здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю. Ще здавна існувало повір’я: якщо в ніч на Св. Миколая загадати бажання, але воно обовязково повинно бути добрим та благочистивим, то святий його обов’язково виконає. Діти, в свою чергу, можуть написати листа Святому Миколаю з побажаннями, щодо свого подарунка. Після чого, всім залишається тільки вірити та чекати, а тим часом вітати своїх рідних та близьких з цим чудовим святом.
Така казка завітала і в наш ЖДНЗ № 45. Всі вихованці дошкільного закладу з великим хвилюванням очікували на свято Миколая. І ось настав цей довгожданий момент.
На свято були запрошені діти усіх вікових груп. У святково прибраній залі із прикрашеною новорічною ялинкою вони із задоволенням переглянули мультфільм «Звідки приходить Миколай», грали у музичні ігри «Підемо у двір гуляти», «Діти і Святий Миколай», розповідали вірші, водили хороводи. Діти у віршах та піснях попрохали у Святого Миколая здоров’я для тата і мами, собі подаруночків та щасливої долі для всієї родини. На свято до дітей завітав головний герой – Святий Миколай. Оскільки всі дітки протягом року були слухняними та ще й підготували для нього чудове свято, Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не сваритися. Малята отримали подарунки, задоволенні і щасливі малюки попрощались з гостем та запросили на наступний рік.

Галерея зображень
error: Контент захищено від копіювання!