Здоров’я – це цінність

03.Кві.2018
Здоров’я – це цінність

Здоров’я – це цінність, при чому єдина, заради якої справді варто не лише не шкодувати часу, сил, праці і всіляких благ, а й треба пожертвувати заради нього часточкою самого життяяке без здоров’я стає нестерпним і принизливим

Мішель де Монтень

        У дошкільному віці закладаються основи здоров’я і довголіття, формується система рухових умінь і навичок, створюється фундамент для виховання фізичних здібностей, розвиваються морально-вольові якості, інтелектуальні здібності та естетичні ідеали. Тому дуже важливо саме на етапі дошкільного виховання створити оптимальні умови для успішного формування і розвитку необхідних якостей.

     Одним із пріоритетів розвитку дошкільної освіти є забезпечення фізичного здоров’я дітей дошкільного віку. Тому ми, як активні учасники системи дошкільної освіти, усіляко намагаємося забезпечити стимулювання м’язової активності дітей, зміцнення їхньої витривалості, гнучкості та вміння задовольняти потребу організму в русі, виховувати в собі справжній спортивний дух і психологічну стійкість.

        Турбота про фізичне здоров’я дитини завжди була і є одним із пріоритетних напрямків дошкільного закладу, що передбачає:

        – забезпечення і поширення знань дітей про розвиток організму та дбайливе ставлення до свого здоров’я;

       – оволодівання дітьми основними рухами та руховими діями;

   підтримання інтересу до різних видів спорту та заняття фізичною культурою;

    співпрацю спеціалістів дошкільного закладу та сім’ї щодо зміцнення здоров’я дітей і формування здорового способу життя.

 Особливу увагу колектив дошкільного закладу приділяє впровадженню в освітньо-виховний процес  здоров’язбережувальних технологій, які забезпечують можливість проводити оздоровлення в цікавих різноманітних формах, забезпечують фізичне та психічне здоров’я малюків. В умовах закладу педагоги використовують в роботі наступні оздоровчі технології: оздоровча хатха-йога, дихальна гімнастика, танцювально-оздоровча гімнастикаСа-фі-денс“, психо-гімнастика з елементами бестінгу.

error: Контент захищено від копіювання!